jcaterini1
Recent Ratings
Check out jcaterini1's...
90 81% | Ocean's Eleven (2001) - Rated 22 Mar 2013 |
85 61% | The Bourne Supremacy (2004) - Rated 22 Mar 2013 |
80 45% | Crocodile Dundee (1986) - Rated 22 Mar 2013 |
75 35% | True Lies (1994) - Rated 22 Mar 2013 |
90 81% | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Rated 22 Mar 2013 |
95 93% | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 22 Mar 2013 |
85 61% | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 22 Mar 2013 |
90 81% | Mystery Men (1999) - Rated 22 Mar 2013 |
85 61% | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 22 Mar 2013 |
85 61% | The Departed (2006) - Rated 22 Mar 2013 |