Mike Rutch

mike_rutch
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2013
Location: Australia

more Recent Ratings

Check out Mike Rutch's...

95 95% Singin' in the Rain (1952) - Rated 31 Aug 2013
85 63% The Artist (2011) - Rated 31 Aug 2013
95 95% Toy Story (1995) - Rated 31 Aug 2013
75 20% Goodfellas (1990) - Rated 31 Aug 2013
90 84% Monsters, Inc. (2001) - Rated 31 Aug 2013
80 38% Superbad (2007) - Rated 31 Aug 2013
85 63% Ratatouille (2007) - Rated 31 Aug 2013
75 20% Galaxy Quest (1999) - Rated 31 Aug 2013
85 63% Reservoir Dogs (1992) - Rated 31 Aug 2013
85 63% Juno (2007) - Rated 31 Aug 2013