moveguy88

moveguy88
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2014
Location: USA

more Recent Ratings

Check out moveguy88's...

85 17% The Purge (2013) - Rated 26 Jul 2014
93 45% The Purge: Anarchy (2014) - Rated 26 Jul 2014
83 14% Deliver Us from Evil (2014) - Rated 26 Jul 2014
89 23% The Quiet Earth (1985) - Rated 26 Jul 2014
86 20% The Omega Man (1971) - Rated 26 Jul 2014
72 4% Planet of the Apes (1968) - Rated 26 Jul 2014
86 20% Planet of the Apes (2001) - Rated 26 Jul 2014
90 34% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 26 Jul 2014
95 51% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 26 Jul 2014
100 78% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 26 Jul 2014