Oktay92

oktay92
Film Freak - 557 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2021
Location: Liverpool, UK

more Recent Ratings

65 36% Wings of Desire (1987) - Rated 03 Sep 2024
76 66% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Jul 2024
81 83% Apocalypse Now: Final Cut (2019) - Rated 08 Jul 2024
86 92% Apocalypse Now (1979) - Rated 08 Jul 2024
62 32% Shoplifters (2018) - Rated 21 May 2024
75 60% Perfect Days (2023) - Rated 21 May 2024
80 78% La Haine (1995) - Rated 21 May 2024
85 89% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 21 May 2024
84 86% The Wind Rises (2013) - Rated 23 Jan 2024
40 18% Surrogates (2009) - Rated 21 Jan 2024