ookiimata

ookiimata
Film Freak - 612 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 71% Home Alone (1990) - Rated 25 Aug 2012
89 47% The Fugitive (1993) - Rated 25 Aug 2012
85 30% Big (1988) - Rated 25 Aug 2012
86 34% Cabin Fever (2002) - Rated 25 Aug 2012
78 15% Blade (1998) - Rated 25 Aug 2012
91 57% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 25 Aug 2012
85 30% Blank Check (1994) - Rated 25 Aug 2012
93 66% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 25 Aug 2012
94 71% American History X (1998) - Rated 25 Aug 2012
80 18% Ocean's Twelve (2004) - Rated 25 Aug 2012