vicegripcoke

vicegripcoke
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Nov 2013
70 43% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 28 Nov 2013
75 56% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 28 Nov 2013
40 16% Jurassic Park III (2001) - Rated 28 Nov 2013
85 85% Cube (1997) - Rated 28 Nov 2013
20 10% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 28 Nov 2013
4% Click (2006) - Rated 28 Nov 2013
80 72% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 28 Nov 2013
85 85% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 28 Nov 2013
70 43% War of the Worlds (2005) - Rated 28 Nov 2013