demetrkn

demetrkn
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2014
Location: balýkesir, edremit, Turkey

more Recent Ratings

Check out demetrkn's...

60 17% The Martian (2015) - Rated 12 Nov 2015
78 39% Men in Black II (2002) - Rated 20 Dec 2014
94 93% I Am Legend (2007) - Rated 20 Dec 2014
87 54% Men in Black III (2012) - Rated 20 Dec 2014
92 85% A Beautiful Mind (2001) - Rated 20 Dec 2014
36 4% Man of Steel (2013) - Rated 20 Dec 2014
93 90% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 20 Dec 2014
65 20% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 20 Dec 2014
75 35% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 20 Dec 2014
59 14% Australia (2008) - Rated 20 Dec 2014