Voicedrew11
Bio: 10. Masterpiece
9.5 Great
8.5 Very Good
7.5 Good
6.5 Fine
5.5 Average
4.5 Bad
3.5 Very Bad
2.5 Horrible
9.5 Great
8.5 Very Good
7.5 Good
6.5 Fine
5.5 Average
4.5 Bad
3.5 Very Bad
2.5 Horrible
Recent Ratings
Check out Voicedrew11's...
85 63% | Dunkirk (2017) - Rated 30 Apr 2023 |
75 39% | Back to the Future (1985) - Rated 30 Apr 2023 |
95 85% | Blade Runner (1982) - Rated 30 Apr 2023 |
55 14% | Avatar (2009) - Rated 30 Jan 2023 |
75 39% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 30 Jan 2023 |
75 39% | Titanic (1997) - Rated 30 Jan 2023 |
85 63% | The Dark Knight (2008) - Rated 30 Jan 2023 |
85 63% | Shrek (2001) - Rated 30 Jan 2023 |
95 85% | Waterloo (1970) - Rated 30 Jan 2023 |
95 85% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 30 Jan 2023 |